03.10.2011
Agnieszka Muszka

Gryf celuje w okręgówkę

Gryf celuje w okręgówkę

Drużyna z Gryfowa Śl. nadal na piłkarskiej fali i na pozycji samodzielnego lidera. Podopieczni trenera Daniela Koko chcą po rocznej karencji powrócić do grona klubów z okręgówki. W meczu z ambitnymi „zielonymi” z Radostowa gospodarze urządzili sobie strzelecki festiwal. Przed pierwszym gwizdkiem prezes Gryfa Jacek Lewandowski i Lilianna Białecka pucharem i bukietem kwiatów uhonorowali najlepszego piłkarza minionego sezonu Tomasza Gandurskiego.

Grupa II

 

 

Orzeł Platerówka – Jaśnica Opolno Zdrój 4:2 (1:1), Tomasz Kuśnierz
2, Łukasz Kot, Mariusz Burzyński oraz Łukasz Wójcikiewicz, Grzegorz Zarzycki. 
Pogoń Markocice – Włókniarz Leśna 3:1 (1:1), Patryk Pazyra, Przemysław Delmaczyński, Piotr Hurlak oraz Kamil Bełzowski.
Sudety Giebułtów – Kwisa Świeradów Zdrój 1:3 (0:2), Grzegorz Jadczak oraz Wojciech Ostrejko 2, Łukasz Radziuk. 
Stella Lubomierz – Chmielanka Chmieleń 3:1 (1:1), Sebastian Soczyński, Michał Szramowiat, Roman Sidorski oraz Dariusz Wiatrak.
Cosmos Radzimów – Bazalt Sulików 1:1 (0:1), Kamil Świątek oraz Mateusz Płowaś. 
Błękitni Studniska Dolne – Skalnik Rębiszów 4:3 (2:3), Tomasz Kiełb 2, Krzysztof Antos, Sebastian Nieradko oraz Marek Mochniej 2, Marcin Morański.
Najlepsi strzelcy: Wojciech Ostrejko (Kwisa) – 12, Mateusz Płowaś (Bazalt) – 11, Krzysztof Złocik (Gryf) – 9, Krystian Majer, Roman Sidorski (obaj Stella), Krzysztof Kolek (Bazalt) – po 7, Paweł Romańczuk (Cosmos), Adam Macias (Chmielanka), Grzegorz Michoński (LZS Radostów), Kamil Bełzowski (Włókniarz Leśna) – po 6. 
  • Orzeł Platerówka – Jaśnica Opolno Zdrój 4:2 (1:1), Tomasz Kuśnierz2, Łukasz Kot, Mariusz Burzyński oraz Łukasz Wójcikiewicz, Grzegorz Zarzycki. 
  • Pogoń Markocice – Włókniarz Leśna 3:1 (1:1), Patryk Pazyra, Przemysław Delmaczyński, Piotr Hurlak oraz Kamil Bełzowski.
  • Sudety Giebułtów – Kwisa Świeradów Zdrój 1:3 (0:2), Grzegorz Jadczak oraz Wojciech Ostrejko 2, Łukasz Radziuk. 
  • Stella Lubomierz – Chmielanka Chmieleń 3:1 (1:1), Sebastian Soczyński, Michał Szramowiat, Roman Sidorski oraz Dariusz Wiatrak.
  • Cosmos Radzimów – Bazalt Sulików 1:1 (0:1), Kamil Świątek oraz Mateusz Płowaś. 
  • Błękitni Studniska Dolne – Skalnik Rębiszów 4:3 (2:3), Tomasz Kiełb 2, Krzysztof Antos, Sebastian Nieradko oraz Marek Mochniej 2, Marcin Morański.


Najlepsi strzelcy: Wojciech Ostrejko (Kwisa) – 12, Mateusz Płowaś (Bazalt) – 11, Krzysztof Złocik (Gryf) – 9, Krystian Majer, Roman Sidorski (obaj Stella), Krzysztof Kolek (Bazalt) – po 7, Paweł Romańczuk (Cosmos), Adam Macias (Chmielanka), Grzegorz Michoński (LZS Radostów), Kamil Bełzowski (Włókniarz Leśna) – po 6. 

 

 

 

1. Gryf Gryfów Śląski 20 23:9
2. Kwisa Świeradów Zdrój 17 27:7
3. Bazalt Sulików 14 16:16
4. Skalnik Rębiszów 13 17:14
5. Cosmos Radzimów 12 23:11
6. Sudety Giebułtów 12 19:26
7. Błękitni Studniska Dolne 12 14:25
8. Stella Lubomierz 11 20:17
9. Pogoń Markocice 11 17:15
10. Włókniarz Leśna 10 13:13
11. LZS Radostów 8 21:28
12. Orzeł Platerówka 7 17:26
13. Chmielanka Chmieleń 6 12:15
14. Jaśnica Opolno Zdrój 1 8:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyny ze Świeradowa Zdroju i Chmielenia mają mecz mniej. —>>> zdjęcia z meczu

 

<<<źródło>>>

print

Na skróty