31.08.2015
Agnieszka Muszka

Rozkład jazdy autobusów szkolnych

Rozkład jazdy autobusów szkolnych

Poniżej przedstawiam rozkład jazdy autobusów szkolnych dowożących uczniów do Szkoły Podstawowej w Rząsinach, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gryfowie Śląskim w okresie zmiany organizacji ruchu drogowego w Uboczu w związku z remontami mostów. Zmiana ta zakończy się w listopadzie 2015r. Za niezawinione przez nas utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

 

Dowozy uczniów do Szkoły Podstawowej w Rząsinach, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gryfowie Śląskim w okresie zmiany organizacji ruchu drogowego w Uboczu

 

TRASA  GRYFÓW SLĄSKI  – UBOCZE SZKOŁA  – UBOCZE  KOSCIÓL  – UBOCZE  ŚWIETLICA

 

Dojazd do szkoły

 

 

Przystanek

 

Godz pierwszego. odjazdu  (bus)

 

Godz. ostatniego odjazdu   (bus)

7:50

Gryfów SP

13:15

15:20

7:48

Gryfów Gimnazjum

13:17

15:22

7:42

Ubocze Szkoła

13:23

15:28

7:40

Ubocze Kościół

13:25

15:30

7:35

Ubocze Świetlica

13:30

15:35

 

 

TRASA  GRYFÓW SLĄSKI – UBOCZE SKRZYŻOWANIE  – RZĄSINY – WOLBROMÓW

 

Dojazd do szkoły

 

Przystanek

 

Godz,.odjazdu

 

Godz,.odjazdu

 

Godz,.odjazdu

 

7:45

Gryfów SP

13:15

14:30

15:25

7:43

Gryfów Gimnazjum

13:17

14:32

15:27

 

Ubocze Szkoła

 

 

 

Ubocze Kościół

 

 

7:36

Ubocze Skrzyżowanie DW

13:23

14:38

15:33

7:29

Rząsiny I DW

13:30

14:45

15:40

7:26

Rząsiny II

13:33

14:48

15:43

7:24

Rząsiny III Szkoła

13:35

14:50

15:45

7:20

Rząsiny IV skrzyżowanie

13:38

14:53

15:48

7:13

Wolbromów I Zatoka

13:45

15:00

15:55

7:11

Wolbromów II Sołtys

13:47

15:02

15:57

7:10

Wolbromów III boisko

13:48

15:03

15:58

7:00

 

Ubocze kolonia.

 

 

16.10

 

print

Na skróty