04.10.2011
Agnieszka Muszka

Rozstrzygnięcie konkursu Wieś Gminy Gryfów Czysta i Gospodarna

Rozstrzygnięcie konkursu Wieś Gminy Gryfów Czysta i Gospodarna

Podczas Sesji Zwyczajnej Rady Miejskiej Gminy Gryfów Śląski, która odbyła się w dniu 30 września 2011 r. w świetlicy wiejskiej w Krzewiach Wielkich, podsumowano już XXI edycję konkursu „Wieś Gminy Gryfów Śląski Czysta i Gospodarna„   

Komisja konkursowa,  powołana przez Burmistrza Gminy Miasta Gryfów Śląski, w składzie :
1. Witold Mikos – przewodniczący Komisji
2. Rafał Dyjur
3. Teresa Polesiak 
4. Paweł Rubaj
5. Krystyna Samborska
6. Edward Sidorenko 
przeprowadziła lustrację poszczególnych posesji zgłoszonych przez sołectwa do konkursu             i postanowiła  przyznać: 
I miejsce w konkursie  Krystynie i Zbigniewowi Dubaniewicz – Ubocze,  
II miejsce  Danucie i Edwardowi Kumoś – Wolbromów,   
III miejsce   Alinie i Bronisławowi Niebieszczańskim  –  Proszówka 41.
Wyróżnienia specjalne dla posesji:  Janiny Bąk – Młyńsko  i  Janiny Jaworskiej  Rząsiny 
oraz wyróżnienia dla posesji: 
Bożeny i Leszka Mizgier; Alicji i Tadeusza Jagiełło, Krzewie Wielkie, 
Krzysztofa Korytowskiego,  Krzewie Wielkie  
Jolanty i Andrzeja Okulowskich,  Młyńsko
Róży i Stanisława  Paliwoda, Proszówka  
Danuty i Mieczysława Cierlik,  Rząsiny 
Teresy i Franciszka  Martynowskich,  Rząsiny 
Krystyny Barszczewskiej, Ubocze  
Czesławy Baszak,  Ubocze
Grażyny i Krzysztofa Trojanowskich,  Ubocze 
Katarzyny Walory, Wieża .
Wszystkim zwycięzcą oraz wyróżnionym gratulujemy.

Komisja konkursowa,  powołana przez Burmistrza Gminy Miasta Gryfów Śląski, w składzie:

 

1. Witold Mikos – przewodniczący Komisji

2. Rafał Dyjur

3. Teresa Polesiak 

4. Paweł Rubaj

5. Krystyna Samborska

6. Edward Sidorenko 

 

przeprowadziła lustrację poszczególnych posesji zgłoszonych przez sołectwa do konkursu i postanowiła przyznać: 

 

I miejsce w konkursie  Krystynie i Zbigniewowi Dubaniewicz – Ubocze,  

II miejsce Danucie i Edwardowi Kumoś – Wolbromów,   

III miejsce Alinie i Bronisławowi Niebieszczańskim  –  Proszówka 41.

 

Wyróżnienia specjalne dla posesji:  Janiny Bąk – Młyńsko  i  Janiny Jaworskiej  Rząsiny oraz wyróżnienia dla posesji: Bożeny i Leszka Mizgier; Alicji i Tadeusza Jagiełło, Krzewie Wielkie, Krzysztofa Korytowskiego, Krzewie Wielkie  Jolanty i Andrzeja Okulowskich,  Młyńsko Róży i Stanisława  Paliwoda, Proszówka Danuty i Mieczysława Cierlik,  Rząsiny Teresy i Franciszka  Martynowskich,  Rząsiny Krystyny Barszczewskiej, Ubocze Czesławy Baszak,  Ubocze Grażyny i Krzysztofa Trojanowskich,  Ubocze Katarzyny Walory, Wieża .

 

Wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy.

print

Na skróty